Tehnilised andmed

Pinge

Pinge ja sagedus on kooskõlas DIN/EN 60034-1. Esimeses vahemikus on pinge hälbega +/- 5% ja sagedus +/- 2%; teises vahemikus pinge +/- 10% ja sagedus +3/-5 %. Elektrimootorid on märgistatud vastavalt IE2-le:

Mähise isolatsioon

Standard elektrimootoritel on „F“ klassi isolatsioon, kasv vastab klassile „B“. Mähised on tehtud standardi „Tropic“ jaoks.

Nimivõimsus

Nimivõimsuse pidevaks toimimiseks DIN/EN 60034 -1 alusel on vajalik sagedus 50 Hz, temperatuur -20 kuni +40 °C, asukoht 1000 m üle merepinna.

Kaitseklass

Kõik elektrimootorid vastavad standardsele kaitseklassile IP 55/g DIN/EN 60529.

Korpus

Alumiinium elektrimootori korpus on valmistatud survevalualumiiniumist, raud elektrimootori korpus malmist. Elektrimootoril asuva harukarbi (paikneb alumiiniumkastikeses) asendit saab muuta raami jalgade abil, nn „väänatud jalad“ (poltidega jalaraami suurused on 56-132). Välja arvatud kui toote spetsifikatsioon ei näe teisti ette.

Tasakaalustatus

Rootor on dünaamiliselt tasakaalus; vibratsiooni tase vastab EN 60034-14. Vastavalt ISO 8821 tasakaalustamine “meetod poolkiiluga”.

Laagrid

Elektrimootorite laagrid on kõrgekvaliteedilised (tootjad FAG, SKF, NSK, NTN,i INA). On tagatud
40 000 tundi tööd läbi siduri, ilma toimejõuta elektrimootori teljele, horisontaalse töö puhul ning 20 000 tundi telje maksimaalse lubatud jõud korral.

Jahutus

Elektrimootorid on varustatud jahutustiivikutega, mis toimivad pöörlemissuunast sõltumata (IC 411 vastavalt EN 60034-6). Jahutusventilaatori kate on valmistatud terasplekist.

Värvus

Elektrimootorite värv on RAL 7030 (hall) või sinine. Lakk on kohandatud parasvöötme (IEC 721-2-1) sise- ja välistingimustes kasutamiseks.

Elektrimootori jalad

Alumiinium elektrimootoritel on eemaldatavad jalad, igaüks kinnitatud kahe kruviga. Neid saab keerata, mis võimaldab muuta harukarbi asendit (paremale või vasakule). Välja arvatud kui toote spetsifikatsioon ei näe teisti ette.

Tere! Palun edastage enda küsimused ja võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

    Teie veebilehitseja ei ole toetatud

    Teie veebilehitseja on aegunud või ei ole kahjuks meie e-poe kasutamiseks toetatud. Parima kogemuse saamiseks, palun uuendage veebilehitseja

    Kui soovite lisainfot meie toodete kohta või tekkis mõni küsimus, palun võtke ühendust info@tulekel.ee või helistage (+372) 56 605 503